+420 230 234 180 info@opagroup.cz

Pomoc pROTI BAKTERIÍM A VIRŮM

Nasaleze
PROTECT

Nasaleze Protect je klinicky ověřený, 100 % přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti nosem vdechovaným vzdušným virům, bakteriím a dalším látkám. Tím chrání tělo před chřipkou, nachlazením a dalšími nemocemi způsobovanými vzdušnými částicemi. Obsahuje unikátní směs přírodních, vysoce účinných antivirových látek, které v nose vytvoří gelovou bariéru a fungují jako účinný filtr virů a bakterií.

Nasaleze Protect zakoupíte u našich partnerů

Vyzkoušejte Nasaleze Protect!

Vstříkněte do nosu minimálně 3x denně

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

Jak správně aplikovat

1.

Před prvním použitím je doporučeno vyzkoušet tlak potřebný k získání ideální dávky, což je zhruba několikacentimetrový prachový obláček. Protřepejte lahvičku, odstraňte uzávěr, lahvičku namiřte směrem od sebe a rychle zmáčkněte. Prachový obláček uvidíte před sebou.

2.

Nejdříve se jemně vysmrkejte. Umístěte trysku lahvičky do jedné nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

3.

Umístěte trysku lahvičky do druhé nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

4.

Doporučujeme aplikovat po každém vysmrkání. Pokud zjistíte, že je pro vás obtížné lahvičku zmáčknou jednou ruku, proveďte stisk oběma rukama, ale nejdřív vyzkoušejte, zda se velikost prachového obláčku pohybuje v rozmezí cca 10 – 15 cm.

 

O Nasaleze PROTECT

Nasaleze Protect je klinicky ověřený, 100 % přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti nosem vdechovaným vzdušným virům, bakteriím a dalším látkám. Tím chrání tělo před chřipkou, nachlazením a dalšími nemocemi způsobovanými vzdušnými částicemi. Obsahuje unikátní směs přírodních, vysoce účinných antivirových látek, které v nose vytvoří gelovou bariéru a fungují jako účinný filtr virů a bakterií.

N

Snadné použití

N

Vhodné i pro děti od 3 let

N

Přírodní složení

N

Jedno balení vydrží až 2 měsíce

N

Ověřeno klinickými studiemi

N

Nenáročné skladování

N

Vhodné pro těhotné a kojící ženy

N

Jednoduchá aplikace

Často kladené otázky

Jak Nasaleze Protect účinkuje?

Nasaleze Protect zachytí, absorbuje a následně neutralizuje vzdušné bacily. Tím odstraní příčinu onemocnění a neléčí tak pouze jeho příznaky. To vše bez známých vedlejších účinků. Nasaleze Protect neobsahuje žádnou účinnou léčivou látku. Celulózový prášek vytváří tenkou gelovou vrstvu na sliznici nosní dutiny. Tato ochranná bariéra působí jako filtr, takže vzdušné mikroby a další částice nemohou vstoupit do těla. Práškový výtažek z česneku medvědího a máty peprné má antibakteriální a antivirový účinek. Obě rostliny jsou používány k prevenci a léčbě nachlazení po staletí.

Složení
Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu, práškový extrakt z česneku medvědího a práškový extrakt z máty peprné.
Kdo může používat Nasaleze Allergy?
Nasaleze je vhodný pro dospělé, včetně těhotných a kojících žen a děti od 3 let (pod dohledem dospělé osoby). Udržujte mimo dosah malých dětí.
Kdy používat Nasaleze Protect?

Preventivně

Naším nosem projde za den obrovské množství vzduchu a spolu s ním i nepředstavitelný počet cizorodých částic – virů, bakterií, prachu, alergenů apod., které způsobují nejrůznější onemocnění. Jemný celulózový prášek z přípravku Nasaleze po aplikaci ulpí na nosní sliznici. Dochází k reakci s její vlhkostí a k vytvoření ochranné gelové bariéry, která nosní sliznici překrývá a funguje jako účinný filtr.

Při onemocnění

I když je Nasaleze Protect určen především k prevenci, díky antibakteriálním a antivirovým vlastnostem jeho složek je možné ho použít i ve chvíli, kdy nemoc již propukla. Studie prokázaly kratší dobu onemocnění při používání Nasaleze Protect.

Kdy a jak často Nasaleze Protect aplikovat?

Nasaleze Protect je doporučováno používat 3x denně během období viróz a chřipek, nicméně dávka může být snížena i zvýšena v závislosti na pravděpodobnosti výskytu choroboplodných zárodků v bezprostředním okolí.

Již jste onemocněli? Je zdokumentováno, že pokud se Nasaleze Protect začne užívat od prvního dne nachlazení, snižuje dobu jeho trvání.
Celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová, je potřeba obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

Abyste dosáhli co nejlepšího účinku, udržujte neustále efektivní bariéru ve svém nose, zvláště pokud jste vystaveni pravděpodobné vyšší koncentraci choroboplodných zárodků – ve školách, nemocnicích, veřejné dopravě, sportovních a společenských akcích.

Varování

Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Neoplachujte lahvičku vodou nebo jinou kapalinou.

Výhody

100 % přírodní produkt

Neobsahuje léčiva, bez vedlejších účinků a lékových interakcí.

Pro děti, těhotné a kojící

Použití je vhodné i pro těhotné, kojící ženy a děti od 3 let pod dohledem dospělé osoby.

Není návykové

Nevzniká riziko ospalosti a návyku na složení Nasaleze.

Lze užívat preventivně

Prevence nachlazení a chřipky (vhodné zvláště v místech s vyšší koncentrací choroboplodných zárodků).

Obsahuje medvědí česnek

Obohacen o výtažek z medvědího česneku, který má antivirové účinky.

K dostání v lékárnách

Nasaleze Protect zakoupíte ve vaší lékárně nebo na www.obchodproalergiky.cz

Ochranný štít proti virům a bakteriím. Přírodní prevence nachlazení a chřipky.

Nasaleze Protect

Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti virům a bakteriím. Obohacen o výtažek z medvědího česneku, který má antivirové účinky. Vhodné zvláště v místech s vyšší koncentrací choroboplodných zárodků.

Geniálně jednoduchý přípravek

  • Je vhodný pro každého kdo se chce účinně bránit nachlazení a chřipce.

  • Nemůžete chybět v práci, aktivně sportujete, chodíte do školy… A nebo jen pokud nechcete aby na vás skočil chřipka.

  • Nasaleze Protect lze kombinovat s jinými perorálními nebo lokálními léky.

  • Díky 100% přírodnímu složení mohou Nasaleze Protect používat také těhotné či kojící ženy a děti od 3 let.

Kontakt

OPA Group s. r. o.
Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

www.opagroup.cz

IČ: 05523869
DIČ: CZ05523869

Spisová značka: C 265113 vedená u Městského soudu v Praze.