+420 230 234 180 info@opagroup.cz

Pomoc při alergii

Nasaleze
Allergy

Nasaleze Allergy je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny. Nasaleze spolupracuje s vlastním obranným mechanismem vašeho těla. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.

Koupit Nasaleze Allergy

Vyzkoušejte Nasaleze Allergy!

Vstříkněte do nosu minimálně 3x denně

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

Jak správně aplikovat

1.

Před prvním použitím je doporučeno vyzkoušet tlak potřebný k získání ideální dávky, což je zhruba několikacentimetrový prachový obláček. Protřepejte lahvičku, odstraňte uzávěr, lahvičku namiřte směrem od sebe a rychle zmáčkněte. Prachový obláček uvidíte před sebou.

2.

Nejdříve se jemně vysmrkejte. Umístěte trysku lahvičky do jedné nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

3.

Umístěte trysku lahvičky do druhé nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

4.

Doporučujeme aplikovat po každém vysmrkání. Pokud zjistíte, že je pro vás obtížné lahvičku zmáčknou jednou ruku, proveďte stisk oběma rukama, ale nejdřív vyzkoušejte, zda se velikost prachového obláčku pohybuje v rozmezí cca 10 – 15 cm.

V případě vysoké koncentrace pylů a dalších vzdušných alergenů v ovzduší aplikujte dvojnásobnou dávku a používejte tak často, jak potřebujete. Nasaleze je přírodní produkt a neobsahuje žádná léčiva.

O Nasaleze Allergy

Nasaleze je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny. Nasaleze spolupracuje s vlastním obranným mechanismem vašeho těla. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.

N

Snadné použití

N

Vhodné i pro děti od 3 let

N

Přírodní složení

N

Jedno balení vydrží až 2 měsíce

N

Ověřeno klinickými studiemi

N

Nenáročné skladování

N

Vhodné pro těhotné a kojící ženy

N

Jednoduchá aplikace

Často kladené otázky

Jak Nasaleze Allergy účinkuje?
Jemný celulózový prášek ulpívá po aplikaci na nosní sliznici, kde díky vlhkosti sliznice reaguje a vytváří tenkou ochranou gelovou bariéru. Ta sliznici pokryje a funguje jako účinný filtr vzdušných alergenů, které se nemohou dostat na sliznici a spustit tak alergickou reakci. Mechanismus účinku Nasaleze byl zdokumentován ve více než 20 klinických studiích. Pro dosažení co nejlepšího účinku si pozorně přečtěte instrukce pro použití.
Složení
Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu a práškový extrakt z máty peprné.
Kdo může používat Nasaleze Allergy?
Nasaleze je zcela přírodní prostředek vhodný pro dospělé, těhotné, kojící ženy a děti od 18 měsíců. Udržujte mimo dosah malých dětí. Nasaleze neobsahuje žádné léky.
Kdy a jak často Nasaleze Allergy aplikovat?
Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.
Varování
Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Neoplachujte lahvičku vodou nebo jinou kapalinou.

Výhody

100 % přírodní produkt

Neobsahuje léčiva, bez vedlejších účinků a lékových interakcí.

Pro děti, těhotné a kojící

Použití je vhodné i pro těhotné, kojící ženy a děti od 3 let pod dohledem dospělé osoby.

Není návykové

Nevzniká riziko ospalosti a návyku na složení Nasaleze.

Pro každého

Je vhodný pro každého pacienta s alergií na pyly, prach či zvířata i v případě jiné antialergické léčby.

Zvýšení kvality života

Zlepšuje kvalitu života alergických pacientů.

K dostání v lékárnách

Nasaleze Allergy zakoupíte ve vaší lékárně nebo na www.obchodproalergiky.cz

Ochranný štít proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny.

Nasaleze Allergy

Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky. Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu a práškový extrakt z máty peprné.

Geniálně jednoduchý přípravek

  • Je vhodný pro každého pacienta s alergií na pyly, prach nebo zvířata, ať už používá, či nepoužívá jinou antialergickou léčbu.

  • Při mírnějších potížích, např. na začátku pylové sezóny, často postačí Nasaleze Allergy jako jediná terapie.

  • Při silnějších potížích (vysoká expozice alergenům) lze sprej kombinovat s jinými perorálními nebo lokálními léky.

  • Díky 100% přírodnímu složení mohou Nasaleze Allergy používat také těhotné či kojící ženy a děti od 18 měsíců.

Kontakt

OPA Group s. r. o.
Pod Cihelnou 664/6
161 00 Praha 6

www.opagroup.cz

IČ: 05523869
DIČ: CZ05523869

Spisová značka: C 265113 vedená u Městského soudu v Praze.