• Nasaleze Allergy

O Nasaleze…

Nasaleze je klinicky ověřený přírodní práškový sprej, který poskytuje rychlou a účinnou ochranu proti senné rýmě a dalším vzdušným alergenům, jako jsou pyly, prach a zvířecí alergeny. Nasaleze spolupracuje s vlastním obranným mechanismem vašeho těla. Vytváří na nosní sliznici přírodní bariéru proti vzdušným alergenům a řeší tak samotnou příčinu alergie, a ne až její příznaky.

Složení

Obsahuje celulózový prášek rostlinného původu a práškový extrakt z máty peprné.

Jak Nasaleze účinkuje?

Jemný celulózový prášek ulpívá po aplikaci na nosní sliznici, kde díky vlhkosti sliznice reaguje a vytváří tenkou ochranou gelovou bariéru. Ta sliznici pokryje a funguje jako účinný filtr vzdušných alergenů, které se nemohou dostat na sliznici a spustit tak alergickou reakci. Mechanismus účinku Nasaleze byl zdokumentován ve více než 20 klinických studiích. Pro dosažení co nejlepšího účinku si pozorně přečtěte instrukce pro použití.

Kdo může používat Nasaleze?

Nasaleze je zcela přírodní prostředek vhodný pro dospělé, těhotné, kojící ženy a děti od 18 měsíců. Udržujte mimo dosah malých dětí. Nasaleze neobsahuje žádné léky.

Kdy a jak často Nasaleze aplikovat?

Nasaleze je doporučeno používat v průměru třikrát denně. Tak je zajištěna celistvá gelová bariéra, která je pro účinek klíčová a je třeba ji obnovovat po každém vysmrkání, či silném kýchnutí.

Varování

Nepoužívejte, pokud je porušen pojistný kroužek připevněný na lahvičce. Vždy po použití nasaďte zpět uzávěr a uložte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Pokud se prášek dostane do oka, oko opláchněte vodou. Nejsou známy žádné vedlejší účinky. V případě pochybností se poraďte se svým lékařem. Neoplachujte lahvičku vodou nebo jinou kapalinou.

Výhody Nasaleze

100 % přírodní produkt, neobsahuje léčiva, bez vedlejších účinků a lékových interakcí.

Použití je vhodné i pro těhotné, kojící ženy a děti od 18 měsíců pod dohledem dospělé osoby.

Je vhodný pro každého pacienta s alergií na pyly, prach či zvířata i v případě jiné antialergické léčby.

Zlepšuje kvalitu života alergických pacientů.

Nevzniká riziko ospalosti a návyku na složení Nasaleze.

Prevence alergické rýmy
s nosním sprejem Nasaleze

1. krok

Před prvním použitím je doporučeno vyzkoušet tlak potřebný k získání ideální dávky, což je zhruba několikacentimetrový prachový obláček. Protřepejte lahvičku, odstraňte uzávěr, lahvičku namiřte směrem od sebe a rychle zmáčkněte. Prachový obláček uvidíte před sebou.

2. krok

Nejdříve se jemně vysmrkejte. Umístěte trysku lahvičky do jedné nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

3. krok

Umístěte trysku lahvičky do druhé nosní dírky a lahvičku zmáčkněte, zatímco se nosem jemně nadechujete. Následným nádechem dojde k rozptýlení prášku v nose.

4. krok

Doporučujeme aplikovat po každém vysmrkání. Pokud zjistíte, že je pro vás obtížné lahvičku zmáčknou jednou ruku, proveďte stisk oběma rukama, ale nejdřív vyzkoušejte, zda se velikost prachového obláčku pohybuje v rozmezí cca 10 – 15 cm.

V případě vysoké koncentrace pylu v ovzduší aplikujte dvojnásobnou dávku a používejte tak často, jak potřebujete. Nasaleze je přírodní produkt a neobsahuje žádná léčiva.

Přípravek Nasaleze je vhodný pro děti od 18 měsíců a také pro těhotné a kojící matky.

Nezapomeňte si Nasaleze vzít s sebou ven do přírody (při alergii na pyly), na návštěvu k sousedům mající domácí mazlíčky (při alergii na zvířata), použít před luxováním (alergie na roztoče)!

Geniálně jednoduchý přípravek

Je vhodný pro každého pacienta s alergií na pyly, prach nebo zvířata, ať už používá, či nepoužívá jinou antialergickou léčbu.

Při mírnějších potížích, např. na začátku pylové sezóny, často postačí Nasaleze Allergy jako jediná terapie.

Při silnějších potížích (vysoká expozice alergenům) lze sprej kombinovat s jinými perorálními nebo lokálními léky.

Díky 100% přírodnímu složení mohou Nasaleze Allergy používat také těhotné či kojící ženy a děti od 18 měsíců.

Podívejte se jak to celé funguje

© Copyright - OPA Group s. r. o. / by MarketinQ.cz